Valašská laťka - Valašské Meziříčí 

10.3.2007

 

Muži


poř.

jméno

roč.

oddíl/stát

výkon

1

Novotný Roman

86

AK Kroměříž

2.17

2

Bába Jaroslav

84

AK SSK Vítkovice

2.14

3

Hon Dalibor

78

AK Olomouc

2.11

4

Genža Jakub

81

PSK Olymp Praha

2.11

5

Šaman Michal

82

PSK Olymp Praha

2.08

6

Benko Luboš

74

Slovensko

2.05

7

Kolenčík Daniel

86

AK SSK Vítkovice

2.05

8

Šutera David

89

Atletika Jihlava

2.00

9

Stolín Ondřej

88

Atletika Jihlava

2.00

10

Urban Ladislav

82

Atletika Jihlava

1.95

11=

Kovalský David

87

PSK Olymp Praha

1.95

11=

Dubnov Valentin

72

AK SSK Vítkovice

1.95

13

Kotala Jan

83

AK SSK Vítkovice

1.90

14

Žbel Petr

80

AK Zlín

1.90

15=

Čech Zbyněk

83

JAC Brno

1.85

15=

Klus Petr

85

AK Kroměříž

1.85

17

Aniska Aliaksandr

88

Bělorusko

1.80

  

Veteráni


poř.

jméno

roč.

oddíl/stát

výkon

1

Šalamoun Libor

71

AK SSK Vítkovice

1.85

2

Horák Vladimír

60

TJ LIAZ Jablonec n/N.

1.80

3

Buzek Michal

67

AK SSK Vítkovice

1.75

  

Junioři


poř.

jméno

roč.

oddíl/stát

výkon

1

Horák Lukáš

89

TJ Lovochemie Lovosice

2.03

2

Gebauer Martin

88

TJ Sokol Opava

2.00

3

Pokorný Martin

88

AC Moravská Slavia Brno

1.95

4

Řezníček Adam

89

AK Olomouc

1.95

5

Pohaněl Pavel

89

TJ Sokol Opava

1.85

  

Dorostenci


poř.

jméno

roč.

oddíl/stát

výkon

1

Sommerschuh Jan

90

TJ Lovochemie Lovosice

2.00

2=

Kovalčík Tomáš

90

AK SSK Vítkovice

1.90

2=

Navrátil Marek

90

AK Olomouc

1.90

4

Čejka Matěj

90

AK SSK Vítkovice

1.85

5

Štreit Jaroslav

91

TJ DDM Valašské Meziříčí

1.75

6

Koryťák Roman

90

AK SSK Vítkovice

1.60

  

Žáci


poř.

jméno

roč.

oddíl/stát

výkon

1

Vaculík Daniel

92

TJ Sokol Opava

1.85

2

Gremlica František

92

OSKOL Kroměříž

1.75

3

Šindler Martin

92

OSKOL Kroměříž

1.60

4

Dorociák Karel

93

DDŠ Těrlicko

1.55

5

Ševčík Daniel

92

TJ Slezan Frýdek-Místek

1.50

6=

Novák Pavel

92

TJ DDM Valašské Meziříčí

1.40

6=

Pernický Lukáš

92

TJ DDM Valašské Meziříčí

1.40

6=

Kolomazník Pavel

93

OSKOL Kroměříž

1.40

  

Ml. žáci


poř.

jméno

roč.

oddíl/stát

výkon

1

Mlynařík Jiří

94

OSKOL Kroměříž

1.47

2

Březka Jan

94

OSKOL Kroměříž

1.33

3

Gebauer Martin

94

DDŠ Těrlicko

1.30

  

Ženy


poř.

jméno

roč.

oddíl/stát

výkon

1

Dubnova Romana

78

AK SSK Vítkovice

1.92

2

Srnková Iveta

87

Slovensko

1.74

3

Konvalinková Kateřina

86

AK SSK Vítkovice

1.70

  

Juniorky


poř.

jméno

roč.

oddíl/stát

výkon

1

Pecková Hana

88

USK VŠEM Ústí n/L.

1.70

2

Vodová Kateřina

91

TJ Jiskra Humpolec

1.70

3

Čáchová Barbora

89

JAC Brno

1.65

  

Dorostenky


poř.

jméno

roč.

oddíl/stát

výkon

1

Norman Sitzke

91

Nizozemsko

1.65

2=

Grénarová Simona

90

ACP Olymp Brno

1.60

2=

Ogrodníková Nikol

90

AK SSK Vítkovice

1.60

4

Uhlířová Lucie

91

AC Nový Jičín

1.60

5

Kučerová Jana

90

TJ Slezan Frýdek-Místek

1.55

6

Černá Bibiana

92

Slovensko

1.50

  

Žákyně


poř.

jméno

roč.

oddíl/stát

výkon

1

Černá Bibiana

92

Slovensko

1.53

2

Palyzová Martina

93

TJ DDM Valašské Meziříčí

1.46

3

Mirvaldová Gabriela

93

OSKOL Kroměříž

1.40

4

Uhlířová Barbora

93

AC Nový Jičín

1.35

5

Demeterová Alexandra

92

OSKOL Kroměříž

1.35

  

Ml. žákyně


poř.

jméno

roč.

oddíl/stát

výkon

1

Sigmundová Vendula

94

TJ DDM Valašské Meziříčí

1.28

2

Ančicová Kristýna

94

OSKOL Kroměříž

1.25

3

Zelenková Tereza

94

TJ DDM Valašské Meziříčí

1.25

4

Sobková Petra

94

OSKOL Kroměříž

1.20

5

Galbavá Anna

94

TJ DDM Valašské Meziříčí

1.20

6

Skácelová Monika

94

OSKOL Kroměříž

1.05